growth_gradient

Kariera

Jeżeli szukasz pracy w przyjaznej atmosferze i fajnym miejscu, do tego w ekipie kilkunastu mistrzów IT i w dobrze skomunikowanym biurze, to

Administrator infrastruktury serwerowej i systemów Linux

System Administrator musi być osobą odpowiedzialną. Ważne są Twoje umiejętności i doświadczenie, ale jeszcze ważniejsza jest Twoja chęć do ciągłego uczenia się. Otwartość na wyzwania i niestandardowe rozwiązania również jest istotna.

Paul Aarden, niegdyś dyrektor kreatywny w jednej z większych agencji reklamowych Saatchi & Saatchi mawiał:

„Nie ważne jak dobry jesteś, ważne jak dobry chcesz być”.

Administrator infrastruktury serwerowej

W ramach pracy oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • brak korporacyjnych zasad!,
  • przyjazny zespół informatycznych freaków,
  • pracę na zielonej Saskiej Kępie, 1 przystanek tramwajowy od linii metra lub zdalnie,
  • wynagrodzenie w przedziale 10-18k PLN + VAT . B2B lub umowa o pracę w adekwatnych przedziałach.
  • pracę w stabilnej firmie (ponad 20 lat na rynku),

Wymagania na stanowisku Administratora:

  • Rozwój i utrzymanie platformy hostingowej – PHP / Python / Mariadb / PostreSQL / Apache / Exim / Postfix / Dovecot
  • Projekty dotyczące rozwiązań HA
  • Rozwój i nadzór nad systemem monitoringu (Zabbix)
  • Utrzymanie klastra storage (CEPH)
  • Projektowanie środowisk writualnych (Proxmox)
  • Budowanie rozwiazań do orkiestracji (Ansible)
  • Projekty dotyczące bezpieczeństwa IT

Mile widziane oprócz tego:

  • poczucie humoru. Bez tego u nas ani rusz!
  • doświadczenie w pracy z serwerami fizycznymi
  • znajomość rozwiązań Cisco
  • wiedza z zakresu systemów monitoringu i zabezpieczeń sieci LAN / WIFI
  • znajomość Pythona

Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Nasze różnorodne doświadczenie zdobyliśmy w pracy naukowej, firmach konsultingowych czy tworząc gry komputerowe. Realizujemy ciekawe projekty. Wszyscy mamy udział w podejmowaniu strategicznych decyzji. To wszystko przekłada się na wysoką jakość naszych rozwiązań.

Dlatego jeśli czujesz, że to jest to aplikuj na praca@opcja.pl!

Programista PHP (Mid)

Opis stanowiska

  1. Utrzymanie, optymalizacja i rozwój systemów informatycznych – framework Symfony.
  2. Praca w zespole programistów, projektantów i analityków.
  3. Praca zdalna lub stacjonarna (biuro na Saskiej Kępie, blisko centrum Warszawy).

Wymagania

  1. Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w IT.
  2. Swobodne poruszanie się w środowisku PHP, SQL, JS.
  3. Praktyczna znajomość frameworka Symfony, oraz bazy danych Postgresql.
  4. Umiejętność pracy z wykorzystaniem systemów kontroli wersji (GIT).
  5. Chęć rozwoju, zdolności analityczne, kreatywność i inicjatywa.

Oferujemy

  1. Rozwój zawodowy w doświadczonym zespole programistów.
  2. Pracę w przyjaznym i zgranym zespole, bez reżimu korporacyjnego.
  3. Forma zatrudnienia B2B. Widełki: 8000 – 11000 PLN netto.
  4. Elastyczne godziny pracy (start: 7:00 – 10:00).

Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Nasze różnorodne doświadczenie zdobyliśmy w pracy naukowej, firmach konsultingowych czy tworząc gry komputerowe. Realizujemy ciekawe projekty. Wszyscy mamy udział w podejmowaniu strategicznych decyzji. To wszystko przekłada się na wysoką jakość naszych rozwiązań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Opcja.pl z siedzibą w Warszawie.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Opcja.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jakubowskiej 22/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz do nas na adres: praca@opcja.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Accept