Centrum Personalizacji Dokumentów
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
I Administracji

Dyrektor

Firma Opcja przeprowadziła kompleksowy proces wdrożenia, a następnie modernizacji serwisu WWW oraz wykazała się zrozumieniem potrzeb naszej instytucji w zakresie specyfiki jej funkcjonowania. Efekty prac nad stroną internetową Centrum Personalizacji Dokumentów MSWIA spełniły nasze wymagania i oczekiwania. W ocenie Centrum firma ta wykazuje się rzetelnością, profesjonalizmem i elastycznością, dzięki czemu współpracę z jej przedstawicielami należy ocenić jako wzorcową.

Dashofer Holding LTD.

CIO

I have worked together with Opcja since 2002 and I my function as CIO for the Dashofer Holding since 2008 for our companies in Poland( Wydawnictwo Verlag Dashofer) and Portugal( Verlag Dashofer – Edicoes Profissionais).
Opcja have provided me and the companies I have worked and are working for with excellent service in the matter of hardware, software, maintenance and development.
Their services and deliveries were always on time and the price range never made us looking for alternatives.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Departament Zarządzania Programami Konkurencyjności i Innowacyjności.

Dyrektor Departamentu

Pan Jacek Grzegorz Ostrowski zrealizował dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w okresie 5-19 grudnia 2011 r. kampanię internetową z wykorzystaniem artykułów sponsorowanych.
Celem kampanii było wzmocnienie wizerunku Programu Innowacyjna Gospodarka ( PO IG ) , zwiększenie liczby wejść na stronę www.poig.gov.pl oraz pokazanie, że dzięki Programowi i już zrealizowanym projektom, które uzyskały dofinansowanie ze środków PO IG, zmienia się na nasze otoczenie… Zrealizowane działania spełniły założone cele marketingowe.

Ośrodek Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na Recz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

Ośrodek Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na Recz Osób z Upośledzeniem Umysłowym składa szefowi firmy „Opcja” panu Dominikowi Ostrowskiemu serdeczne podziękowania za podłączenie do internetu i założenie strony internetowej za symboliczną opłatę.

Dzięki Pana pomocy mamy nadzieję, że rodziny znajdujące się w bardzo trudnej sytuacji łatwiej otrzymają niezbędne informację i dotrą do nas, a ich niepełnosprawne dzieci będą objęte wczesną diagnozą i terapią.

Polsteel LTD.

PolSteel LTD Polsteel

Polsteel LTD. Potwierdza że Opcja Sp. z o.o (a przed 1 stycznia r: „Opcja” Usługi w Zakresie Oprogramowania ) od 1 września 2013 do w chwili obecnej realizuje dla naszej firmy kolejne etapy budowy dedykowanego systemu ERP… Wszystkie elementy systemu realizowane są rzetelnie i terminowo. Opcja Sp. z o.o przestawia właśnie propozycje rozwoju systemu i aktywnie też uczestniczy w projektowaniu zmian procesów oraz nowych procesów związanych z pojawieniem się systemu ERP.
Wobec powyższego możemy polecić współprace z firmą Opcja Sp. z o.o, gdyż zasługuje ona na miano wiarygodnego i solidnego partnera.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

Prezes zarządu

Z usług firmy Opcja Sp. Z o. o. korzystamy od roku 2008 i w tym czasie odznaczała się solidnością, rzetelnością i profesjonalnością dostawy usług w zakresie IT.
Dyspozycyjność, odpowiedzialność przygotowanie, elastyczność i profesjonalizm działań to cechy charakteryzujące osoby, z którymi przyszło nam współpracować.
Polecam firmę Opcja.pl Sp. Z o. o jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

 

 

Sony Music Entertainment POLAND Sp. Z o.o.

Dyrektor Finansowy
Sony Music Entertainment POLAND Sp. z o.o.

Sony Music Entertainment współpracuje z firmą OPCJA Kompleksowe Usługi Internetowe od 2008 roku… Od momentu rozpoczęcia współpracy z OPCJĄ obsługa systemów komputerowych przebiega sprawnie i bez zakłóceń. We wszelkich nagłych sytuacjach mogliśmy liczyć na natychmiastowe wsparcie i pełne zaangażowanie pracowników OPCJI. Konsultanci OPCJI są sprawni, profesjonalni, pomocni i sympatyczni.
Bazując na dotychczaswej współpracy rekomendujemy firmę Opcja Kompleksowe Usługi Internetowe jako rzetelną i profesjonalną firmę.

CAROLINA CAR COMPANY J MAJDECKI M OLESIŃSKI P SÓJKA SPÓŁKA JAWNA

Kierownik. Działu Marketingu i PR

Nasza współpraca z Opcja rozpoczęła się w 2007 roku od zlecenia zaprojektowania i wdrożenia Systemu Automatycznego Zamieszczania Ogłoszeń integrującego systemu ogłoszeniowe Toyota Pewne Auto, www.otomoto.pl i serwisu firmowego Salonu Samochodów Używanych Carolina Car Company z rozszerzeniem o możliwość wydruku ogłoszeń i materiałów reklamowych… Wyrażamy satysfakcje z wieloletniej współpracy z Opcją, ze szczególnym uwzględnieniem kompetentnej opieki Pana Andrzeja Szerszenia, który swoim pomysłowym i elastycznym prowadzeniem klienta zaświadcza o proklienckiej orientacji firmy. Realizacja zleconych projektów przebiegała zawsze terminowo i z godnie z ustaleniami.
Dziękując za zaangażowanie liczymy na przyszłą owocną współpracę polecając Opcję jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Accept