Oprogramowanie

Programowanie

Programowanie to sposób na to, by pewnie czynności wykonywać szybciej, taniej lub przyjemniej. A najchętniej – osiągnąć te trzy cele za pomocą jednej aplikacji lub systemu. Bazując na różnorodnych doświadczeniach, znamy się na tym, czego wymaga stworzenie dobrego programu: analityce, algorytmice,  kodowaniu, testowaniu i udoskonalaniu w wielu różnych branżach biznesu.

Systemy IT na zamówienie

Projektujemy i wdrażamy systemy wspierające unikalne procesy biznesowe w najlepszy dostępny sposób. W czasie analizy przedwdrożeniowej poznajemy dokładnie procesy objęte wsparciem systemu. Proponujemy narzędzia najlepiej wspierające realizację celów biznesowych. Stosujemy zwinne metodyki programowania. Chętnie w trakcie pracy przeprowadzamy dodatkowe analizy, uruchamiamy poszczególne moduły lub funkcjonalności do testów, słuchamy opinii użytkowników końcowych. Wiemy, że sukcesowi sprzyja wiedza wynikająca z doświadczenia, a najlepsze pomysły często przychodzą do głowy w czasie realizacji projektu, a nie pisania zapytania ofertowego.

Utrzymanie i rozwój

Systemy i aplikacje wykorzystywane w firmach wymagają systematycznej opieki – działają wtedy lepiej i bezpieczniej. Nasz zespół świadczy usługi utrzymaniowe dla systemów stworzonych przez nas, ale również wykorzystywanych przez naszych klientów stworzonych wewnętrznie lub kupionych na rynku. Aktualizujemy oprogramowanie zgodnie z najnowszą wiedzą i dbamy o jego użyteczność.

Kiedy zmieniają się oczekiwania, zmienia się otoczenie, uwarunkowania wewnętrzne, procesy lub metody pracy, dokonujemy niezbędnych modyfikacji. Dlatego z klientami łączy nas wieloletnia współpraca – utrzymujemy i rozwijamy systemy tak, by zawsze zapewniały oczekiwane wsparcie biznesowi.

Integracja

W dzisiejszych czasach liczba przetwarzanych danych jest olbrzymia. Często jednak brak spójności i ich rozproszenie nie pozwala na ich optymalne wykorzystanie. Innym kłopotem może być konieczność ręcznego przenoszenia danych z jednego systemu do drugiego bądź rozwiązania półprofesjonalne np. wykorzystanie arkuszy Excel. Nasi eksperci analizują dane zbierane w firmach, ich sposoby pozyskania, przetwarzania i wykorzystania. Na podstawie analizy projektują i wykonują rozwiązania integracyjne pozwalające na spójne, bezpieczne i efektywne przetwarzanie i analizę danych. Integrujemy rozwiązania gotowe (pudełkowe), pisane na zamówienie i aplikacje rynkowe.

Andrzej jest odpowiedzialny za zespół developerów.
zapytaj o szczegóły →

„Dla nas jest to duży krok – pozbywamy się Exceli
zmieniamy procesy biznesowe związane z zarządzaniem asortymentem,
mamy lepszą kontrolę nad towarem w salonie”

Jarosław Usowski, Dyrektor IT, Empik Sp. z o.o.

Case study

Dla największej sieci salonów prasowo-multimedialnych w Polsce stworzyliśmy system do zarządzania procesem zatowarowania, wspierający pracę ponad 300 użytkowników końcowych.

Najważniejsze funkcje:

  • wczytanie planów w formacie AutoCAD do bazy systemu
  • interface graficzny do tworzenia wizualizacji salonów metodą „przeciągnij i upuść”
  • zarządzanie strefami handlowymi i zatowarowaniem

dowiedz się więcej →

empik_dummy

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Accept